opracowała:
Maria Kroczak
SP Wicina

SPONSORZY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WICINIE W LATACH 1999-2005


BIENIÓW
  1. Elżbieta Kresebwam
BIESZKÓW
  1. Zbigniew Guczkowski
  2. Jadwiga Kleszczyńska
BUDZIECHÓW
  1. Hurtownia,, DADROX” – Stanisław Dancewicz
  2. Wioletta Dobrucka
  3. Urszula Niemców
DOBOSZÓW MAŁY
  1. Sklep spożywczy – Krystyna Hordyńska
DROŻKÓW:
  1. Ogrodnictwo
  2. Ogrodnictwo
  3. Ogrodnictwo
GUZÓW
  1. Sklep,, ELPEK” – Eugeniusz Pejs
  2. Halina i Wiesława Majewscy
  3. Ewa i Marek Majewscy
  4. Ewa Chmielowska
  5. Regina Jarosz
  6. Ewa Czarczyńska
  7. Jan Obsadny
  8. Irena Trzcińska
JASIEŃ
  1. ,,SALEX” – PPH Aleksander Sykała
  2. ,, JOKER” – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe- Robert Jakubiak
  3. Fabryka Mebli (v-ce prezes Ludwik Prałat)
  4. PET - Michael Frőhlich
    Sklepy
  5. Przemysłowy – Andrzej Gruszecki
  6. Kwiaciarnia – Ewa Owsiana
  7. Art. Budowlane – J. Chaszczewski
  8. Obuwniczo – Galanteryjny – Regina Kędzior
  9. Papierniczy – Czesława Wójcik
  10. Spożywczo – przemysłowy – Dorota Górska
  11. ,, Działkowiec” – Maria Pacholska
  12. Wielobranżowy – Edyta Majdziak
  13. ,,AGA” – Agnieszka Góraleczko
  14. Przemysłowy – Bernardetta Juszczak
  15. Odzieżowy,, Pod filarami” – Elżbieta Gruszecka
  16. Obuwniczy – Dariusz Góralczyk
  17. Spożywczo – przemysłowy – Małgorzata Korolik
  18. ,, Alf” – Bożena Rymkiewicz
  19. ,, RUMCAJS” – Działoszyński
  20. ,, 1001 drobiazgów” – Wiesław Owsiany
  21. Chemiczno – kosmetyczny,, Basia” – Barbara Chopcian
  22. Przemysłowy – Aleksandra Wójcik
  23. ,, MIKA” – Jan Sypniewski
  24. Spożywczy – Regina Kędzior
  25. ,, HALINKA” – Halina Kolańska
  26. ,,DAMIAN” – Anita Michałek
  27. ,,DOMLUX” – Danuta Chaszczewska
  28. Spożywczy – Maria Sołtys
  29. Spożywczy – Henryk Piątkowski
  30. Spożywczy – Radosław Pacholski
  31. Motoryzacyjny – Andrzej Górski
  32. ,, AGA – MAT” – Wojciech Łabudziński
  33. Hurtownia Chemiczna – Jan Dowhan
  34. Hurtownia Spożywcza – Janina i Michał Walańscy
  35. ,, JARO” – Wytwórnia Wód Gazowanych – Stanisław Wójtowicz
  36. Piekarnia – Tadeusz Czarnecki
  37. Piekarnia GS
  38. Kiosk ,, Ruch” – Barbara Dąbrowska
  39. Kiosk,, Ruch” – Iwona Plamowska
  40. Kiosk,, Ruch” – Teresa Golwiej
  41. Kiosk spożywczo – warzywniczy – Kazimiera Michałek
  42. Kiosk Spożywczo – warzywniczy - Marian Topko
  43. Apteka ,, NOWA” – Małgorzata Dynak
  44. Apteka – Bernardetta Stokłosa
  45. Zakład Fryzjerski,, Izabel” – Beata Paszel
  46. Zakład Fryzjerski – G. Pucińska, W. Słomian
  47. Zakład Fryzjerski,, ASIA” – Joanna
  48. Salon kosmetyczny,, ADA” – A. Grześkowiak
  49. Zakład,, FOTO” – Marek Przedwojski
  50. Zakład Fotograficzny – Jan Gawłowicz
  51. Zakład Fotograficzny – Henryk Giedrojć
    Indywidualni sponsorzy
  52. Bogusława Gudzowska
  53. Grzegorz Lewandowski
  54. Bożena Gawłowicz
  55. Ewa Balcewicz
  56. Stanisław Trojner
LISIA GÓRA
  1. Barbara Plicner
LUBSKO
  1. Zakład Mebli Tapicerskich – Andrzej i Zbigniew Iwaniccy
  2. ,,SIRATO”
  3. ,,MAGNOLIA” – Zakład Cukierniczy – Stenger Jorg
  4. PWHU,,LUBCENAS” Sp. z o.o
  5. PHU,, WANPOL” s.c. A.D. Węcławscy.
  6. ,,IKA” ALBRECHT I ROSZAK. Spółka jawna – hurtownia
  7. ,,HELIX” – polska spółka z.o.o.
  8. Masarnia – Miłan Sykała
  9. Piekarnia – Tadeusz Pogorzelski
  10. Apteka,, SALUS” – Dorota Urbańczyk
  11. Kawiarenka,, WENUSIK”- Klementyna Pecyna
  12. Zakład Fryzjerski – Ryszard Łukawski
  13. Salon Fryzjerski – Jolanta Franczak
  14. Usługi Fryzjerskie – Halina Lenarczyk
  15. Handel, usługi – Jerzy Niewiadomski
  16. FUJI COLOR –Studio – Marek Turski
    Sklepy
  17. AGD – wyposażenie wnętrz – Danuta Fila
  18. Dziewiarski – G. Tomczyk , B. Białek
  19. Pawilon,, ROMA”
  20. Księgarnia,, ALP” A i P. Jędryczkowscy
  21. Wielobranżowy – Anna, Bogdan Mrożek
  22. Meblowy – M. Breszyk
  23. ,,ABC” – Teresa Myśliwa
  24. ,,Cepelia”- Henryka Kuklis
  25. ,,DAN & DAN” – C. Tymofiejew, D. Węcławska
  26. ,,KAROLINKA” – J. Jędrzejczyk
  27. ,,SPORTLAND” – Magdalena Wojtkiewicz
  28. Zabawkowy – Urszula Mierzejewska
  29. Zielarsko – Pszczelarski,, BARĆ” – Sabina Ciężkowska
  30. Obuwniczy – S. Szyperska, E. Tomaszewicz
  31. ,,LUBMET” – Tadeusz Janoszkiewicz, Alicja Janoszkiewicz
  32. Kwiaciarnia,, Złota Róża” – G. Milczarek
  33. Drogeria – Teresa Pawluszkiewicz
  34. Kwiaciarnia – Walentyna Medulan
  35. Konfekcja damska – G. Sajdak
  36. Handel Art. Przemysłowymi – Małgorzata Rozmys
  37. ,, Alex” – Bogumiła Mickiewicz
  38. Komputerowy,, Trójnik” – Bogdan Niżyński
  39. ,, Jaś i Małgosia” – Barbara Guzenda
  40. Galanteryjno – Odzieżowy – Irena Zalewska
  41. Hurtownia Nabiałowo – Spożywcza – S. Łoś
    Sponsorzy indywidualni
  42. Izabela Działa
  43. Jadwiga Trukawka
  44. Halina Jeremicz
MIRKOWICE
  1. Anna Cichoń
  2. Mariola Kołodziejczyk
  3. Maria Kroczak
  4. Ewa Tyczyńska
  5. Czesława Maćków
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
  1. Hurtownia,, BRYLANT” –
  2. Nadleśnictwo Krzystkowice
  3. Urszula Szóstak
ROZTOKI
  1. Helena i Stanisław Federowiczowie
  2. Dorota Górska
  3. p. Ziółkowska
SIODŁO
  1. Sklep spożywczy – Teresa Karczmarek
  2. Bożena Marciszyn
ŚWIBNA
  1. Marian Samol
WICINA
  1. Halina Przemyślańska
  2. Jadwiga Chorob
  3. Małgorzata Grześków
  4. Zbigniew Stróż
  5. Wiesław Król
  6. Małgorzata Dereń
  7. Maria Sobczak
  8. Edward Kuźmiak
  9. Jan Czukin
  10. Maria Zielińska
  11. Wioletta Dróżdż
  12. Ryszard Tomaszewicz
  13. Kazimierz Tomaszewicz
  14. Ewa Tanona
  15. Małgorzata Makuch
  16. Alicja Łukasiewicz
  17. Genowefa Sajdak
  18. Edward Zimny
  19. Tadeusz Tomaszewicz
  20. Gracjan Przemyślański
ZABŁOCIE
  1. Zakład Stolarski – Irena i Tadeusz Owsianka
  2. Zakład Stolarski – Mieczysław Sawron
  3. Sklep spożywczy – Ewa i Andrzej Jankowscy
  4. ,, CELIN”
  5. Emilia Wilk
  6. Anna i Grzegorz Majewscy
  7. Irena Zapotoczna
ZIELONA GÓRA
  1. ST. i B. Kalemkiewicz.
ŻARY
  1. Huta szkła „DANA” – Marek Pekel
  2. Drukarnia „CHROMA” – Raczkowski
  3. ,, MARCO” – W. Opara
  4. COPARTEX
  5. ,, ALMAR” – Wytwórnia Artykułów Spożywczych
  6. PHU – W. Dubiński
  7. ,, RUNO – MELTON”
  8. Firma,, MARDO” – M. Dobroń
  9. Firma usługowo – handlowa,, DREWMAR” – M. Kalicki
  10. Spółka cywilna K. Szczeciński, M. Majdański
  11. Przedsiębiorstwo wielobranżowe,, E.B.U.K.K..S” sc.
  12. PPUH – E. Krokoszyński
  13. ,, Kowal i Syn”
  14. Ogrodnictwo – F. Leks
  15. ,, Box –Pak”- E. i B. Szwajcerowie
  16. Piekarnia – Marek Czajkowski
    Sklepy
  17. Polmozbyt – J. Roszkowski
  18. Kosmetyczny,, DAR-CHAEM” – D. Szczepanik
  19. ,, Monika” – M. Bednarek
  20. Jubilersko –Przemysłowy –D. Czepas, E.Toszczyszyn, B. Hermiak
  21. ,, INTERMARCHE”
  22. Ogrodniczy,, IGLAK” – T. Napiórkoski
  23. Kosmetyczny. HELENA” – B.H. Wojciechowscy
  24. MRA KOMPUTER s.c. – M. Jarlaczyk, A. Stróżyk
  25. ,,WAREX” J. Korblewski, W. Piniuta
  26. Upominkowo– przemysłowy – M. Marcniszyn
  27. ,, MALUCH – MAX” S.A – Spunk
  28. ,, BAJKA” – K. Glóra- Krawiec
  29. Ogrodniczo – Przemysłowy – J. Buławska
  30. NETTO
  31. Spożywczo- Przemysłowy,, U Michałka” – H. Barciuch
  32. Handel Art. Przemysłowymi – E. Potaszyńska
  33. Handel Hurtowy – D. Prokopionek
  34. Handel Obwoźny – J. Durys
,, Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie do nich pomocną dłoń”


                                                                  Wszystkim ofiarodawcom
                                                                  i przyjaciołom szkoły
                                                                  serdeczne podziękowania
                                                                             składa
                                                                      dyrektor szkoły
                                                                      Maria Kroczak




Wicina 17.09.2005